Instruktorzy

Oren Ashkenazi

Oren pochodzi z Haify w Izraelu; obecnie mieszka w Szwajcarii. Ukończył studia w dziedzinie edukacji artystycznej i zarządzania eventami na Wintage Institute w Izraelu. Był dyrektorem artystycznym wielu projektów związanych z tańcem izraelskim na całym świecie. Kontynuując rodzinna tradycję, Oren stworzył wiele autorskich choreografii. Jest twórcą takich tańców jak m.in. Chibuk Bachashecha, Katonti, Im Yesh Gan Eden, Charasho, Iti At Yafa. Pięć lat temu otworzył razem z żoną Leną agencję artystyczną OLmusic, która promuje muzyków z Bliskiego Wschodu.

Oren jest zaangażowany w projekt “Polin Rokedet – Roztańczona Polska” od pierwszej edycji warsztatów.


Danielle Shkop

Danielle urodziła się i wychowała w Haifie, a kilka lat temu przeprowadziła się do Tel Awiwu.Jej pierwszy taniec – “Haboker Ya’ale” (tłum. Poranek wzejdzie) został zaprezentowany na konkursie tanecznym na Festiwalu Karmiel w 2019 roku. Po swojej premierze był uczony w wielu grupach na całym świecie.Danielle zaczęła tańczyć w wieku 10 lat, a kiedy powróciła do tańców po dłuższej przerwie, ponownie pokochała je całym sercem!

Oprócz pasji do tańców izraelskich, posiada ona dyplom z inżynierii biotechnologicznej i pracuje na stanowisku programisty.


Michael Barzelai

Michael urodził się w Haifie (Izrael), a obecnie mieszka w Zichron Yaakov. Swoją przygodę z tańcami izraelskimi rozpoczął w wieku 10 lat, w okolicach Haify. Zaczął prowadzić zajęcia taneczne w 2010 roku, w międzyczasie współpracując z wieloma instruktorami m.in przy edytowaniu muzyki aby przystosować ją do tańców.
Pierwszymi zagranicznymi warsztatami na które pojechał jako instruktor było “Gvanim” w Stanach Zjednoczonych, w sierpniu 2015 roku. Od tamtej pory jego autorskie choreografie cieszą się powodzeniem w różnych rejonach świata. Michael czerpie radość ze wszystkich rodzajów muzyki i tańca, a w szczególności tych najbardziej energetycznych.

Poza byciem częścią tanecznego świata, Michael jest Inżynierem elektroniki i pracuje w branży Hi Tech. Jest mężem Arieli, którą poznał na tańcach, i która również prowadzi zajęcia taneczne w Izraelu.
Przed warsztatami Polin Rokedet Michaelowi udało się odwiedzić Polskę dwukrotnie, aczkolwiek nie były to wyjazdy związane z tańcami.