Oren Ashkenazi
Oren pochodzi z Haify w Izraelu; obecnie mieszka w Szwajcarii. Ukończył studia w dziedzinie edukacji artystycznej i zarządzania eventami na Wintage Institute w Izraelu. Był dyrektorem artystycznym wielu projektów związanych z tańcem izraelskim na całym świecie. Kontynuując rodzinna tradycję, Oren stworzył wiele autorskich choreografii. Jest twórcą takich tańców jak m.in. Chibuk Bachashecha, Katonti, Im Yesh Gan Eden, Charasho, Iti At Yafa. Pięć lat temu otworzył razem z żoną Leną agencję artystyczną OLmusic, która promuje muzyków z Bliskiego Wschodu.
Oren jest zaangażowany w projekt “Polin Rokedet – Roztańczona Polska” od pierwszej edycji warsztatów.
Natalia Hakenberg

Natalia studiowała zarządzanie na SGGW w Warszawie. W 2013 roku wyjechała do Izraela i ukończyła tam kurs dla instruktorów tańców izraelskich w Tel Avivie, organizowany przez Gadiego Bittona. Po spędzeniu ponad 2 lat w Izraelu wróciła do Polski, gdzie razem z Miriam probują rozpowszechnić wśród Polaków kulturę izraelską i zaszczepić w nich chęć do tańca. W wolnym czasie Natalia lubi uprawiać sport, oglądać mecze piłki nożnej, czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi.
Miriam Hakenberg
Miriam studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi czytać książki, tańczyć i gotować. W wolnym czasie chętnie tworzy rękodzieło. Razem z Natalią zaczęły swoją przygodę z tańcami izraelskimi w 2002 roku w Zespole Tańca Izraelskiego „Snunit” w Warszawie. Tańcząc w Polsce i na różnych warsztatach zagranicznych m.in. na Węgrzech, Litwie, Łotwie, w Austrii, Francji, Niemczech oraz w Izraelu w pełni odkryły jednoczący charakter tańców izraelskich. Z biegiem czasu tańce izraelskie stały się nie tylko ich hobby, ale również życiową pasją. Kiedy tańczą mogą wyrazić swoje uczucia, emocje, doświadczając zarazem wspaniałego poczucia wspólnoty z innymi tancerzami. Kochają tańczyć ze swoją rodziną i przyjaciółmi i pragną podzielić się swoją pasją z innymi. Przez wiele lat marzyły o zorganizowaniu warsztatów tanecznych, które przybliżą Polakom izraelską kulturę i dadzą szansę doświadczyć podobnej radości jaką tańce izraelskie wniosły do naszego życia.