Instruktorzy

Oren Ashkenazi

Oren pochodzi z Haify w Izraelu; obecnie mieszka w Szwajcarii. Ukończył studia w dziedzinie edukacji artystycznej i zarządzania eventami na Wintage Institute w Izraelu. Był dyrektorem artystycznym wielu projektów związanych z tańcem izraelskim na całym świecie. Kontynuując rodzinna tradycję, Oren stworzył wiele autorskich choreografii. Jest twórcą takich tańców jak m.in. Chibuk Bachashecha, Katonti, Im Yesh Gan Eden, Charasho, Iti At Yafa. Pięć lat temu otworzył razem z żoną Leną agencję artystyczną OLmusic, która promuje muzyków z Bliskiego Wschodu.

Oren jest zaangażowany w projekt “Polin Rokedet – Roztańczona Polska” od pierwszej edycji warsztatów.


Michael Barzelai

Michael urodził się w Haifie (Izrael), a obecnie mieszka w Zichron Yaakov. Swoją przygodę z tańcami izraelskimi rozpoczął w wieku 10 lat, w okolicach Haify. Zaczął prowadzić zajęcia taneczne w 2010 roku, w międzyczasie współpracując z wieloma instruktorami m.in przy edytowaniu muzyki aby przystosować ją do tańców.
Pierwszymi zagranicznymi warsztatami na które pojechał jako instruktor było “Gvanim” w Stanach Zjednoczonych, w sierpniu 2015 roku. Od tamtej pory jego autorskie choreografie cieszą się powodzeniem w różnych rejonach świata. Michael czerpie radość ze wszystkich rodzajów muzyki i tańca, a w szczególności tych najbardziej energetycznych.

Poza byciem częścią tanecznego świata, Michael jest Inżynierem elektroniki i pracuje w branży Hi Tech.
Przed warsztatami Polin Rokedet Michaelowi udało się odwiedzić Polskę kilkukrotnie, aczkolwiek nie były to wyjazdy związane z tańcami.


Hila Mukdasi