Instruktorzy

Tamir David

Tamir pochodzi z północnego regionu Izraela, obecnie mieszka w Tel Avivie. W tańce izraelskie jest zaangażowany od lat, w 2019 roku ukończył kurs instruktorów tańców izraelskich i współpracuje z takimi instruktorami jak Hila Mukdasi, Elad Perel, Eran Bitton, Dudu Barzilay czy Avi Levy.


Natalia Hakenberg

Natalia studiowała zarządzanie na SGGW w Warszawie. W 2013 roku wyjechała do Izraela i ukończyła tam kurs dla instruktorów tańców izraelskich w Tel Avivie, organizowany przez Gadiego Bittona. Po spędzeniu ponad 2 lat w Izraelu wróciła do Polski, gdzie razem z Miriam probują rozpowszechnić wśród Polaków kulturę izraelską i zaszczepić w nich chęć do tańca. W wolnym czasie Natalia lubi uprawiać sport, oglądać mecze piłki nożnej, czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi.


Miriam Hakenberg

Miriam studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi czytać książki, tańczyć i gotować. W wolnym czasie chętnie tworzy rękodzieło. Razem z Natalią zaczęły swoją przygodę z tańcami izraelskimi w 2002 roku w Zespole Tańca Izraelskiego „Snunit” w Warszawie. Tańcząc w Polsce i na różnych warsztatach zagranicznych m.in. na Węgrzech, Litwie, Łotwie, w Austrii, Francji, Niemczech oraz w Izraelu w pełni odkryły jednoczący charakter tańców izraelskich. Z biegiem czasu tańce izraelskie stały się nie tylko ich hobby, ale również życiową pasją. Kiedy tańczą mogą wyrazić swoje uczucia, emocje, doświadczając zarazem wspaniałego poczucia wspólnoty z innymi tancerzami. Kochają tańczyć ze swoją rodziną i przyjaciółmi i pragną podzielić się swoją pasją z innymi. Przez wiele lat marzyły o zorganizowaniu warsztatów tanecznych, które przybliżą Polakom izraelską kulturę i dadzą szansę doświadczyć podobnej radości jaką tańce izraelskie wniosły do naszego życia.