Nasz zespół

 

Natalia NATALIA Hakenberg – Kierownik projektu
Studiowałam zarządzanie na SGGW w Warszawie. W 2013 roku wyjechałam do Izraela i ukończyłam tam kurs dla instruktorów tańców izraelskich w Tel Avivie, organizowany przez Gadiego Bittona. Po spędzeniu ponad 2 lat w Izraelu wróciłam do Polski, gdzie probuję rozpowszechnić wśród Polaków kulturę izraelską i zaszczepić w nich chęć do tańca. W wolnym czasie lubię uprawiać sport, oglądać mecze piłki nożnej, czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi.
Miriam MIRIAM Hakenberg – Koordynator programu
Studiuję pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Lubię czytać książki, tańczyć i gotować. W wolnym czasie chętnie tworzę rękodzieło. Naszą przygodę z tańcami izraelskimi zaczęłyśmy w 2002 roku w Zespole Tańca Izraelskiego „Snunit” w Warszawie. Tańcząc w Polsce i na różnych warsztatach zagranicznych m.in. na Węgrzech, Litwie, Łotwie, w Austrii, Francji, Niemczech oraz w Izraelu w pełni odkryłyśmy jednoczący charakter tańców izraelskich. Z biegiem czasu tańce izraelskie stały się nie tylko naszym hobby, ale również życiową pasją. Kiedy tańczymy możemy wyrazić nasze uczucia, emocje, doświadczając zarazem wspaniałego poczucia wspólnoty z innymi tancerzami. Kochamy tańczyć z naszą rodziną i przyjaciółmi i pragniemy podzielić się naszą pasją z innymi. Przez wiele lat marzyłyśmy o zorganizowaniu warsztatów tanecznych, które przybliżą Polakom izraelską kulturę i dadzą szansę doświadczyć podobnej radości jaką tańce izraelskie wniosły do naszego życia. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie.
Julia JULIA Wyrzykowska – Współpraca produkcyjna
Posiadam duże doświadczenie w pracy w organizacjach NGO (m.in. Fundacja Shalom; Fundacja Żywy Most, Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ; Europejska Akademia Dyplomacji). Doświadczenie w organizacji eventów, kampaniach PR, kampaniach marketingowych i projektowaniu graficznym. Ośmioletnie doświadczenie w pracy wolontariackiej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Orientalistyki i Wydziału Stosunków Międzynarodowych. W wolnym czasie lubię tańczyć (taniec izraelski od 10 lat i od roku American Tribal Style) oraz grać na keyboardzie i rysować.
DOMINIKA Zakrzewska-Olędzka
Ukończyłam studia z zakresu psychologii społecznej i edukacji. W 2007 roku otrzymałam państwowy dyplom instruktora tańca. Od sześciu lat pracuję jako edukator o dziedzictwie żydowskim w Polsce i koordynator międzynarodowych projektów edukacyjnych w obszarze współpracy polsko-izraelskiej. Ze względu na to że moi rodzice są instruktorami tańca, moja przygoda z tą formą sztuki rozpoczęła się jeszcze przed moim przyjściem na świat. Od dzieciństwa interesowałam się różnymi formami tańca (m.in. tańcem historycznym, towarzyskim, jazzem, baletem, tańcami greckimi). Z tańcami izraelskimi zetknęłam się w 2002 roku i poza radością z tańca pozwoliły mi one poznać wielu wspaniałych ludzi którzy do dzisiaj są moimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym. W wolnym czasie lubię podróżować, uprawiać sport i czytać książki.