Zakwaterowanie

Festiwal odbędzie się w ośrodku “Tatar”, miejscu w którym rekreacja i natura zgodnie łączą się w jedno. Ośrodek położony jest w Rawie Mazowieckiej, około 1h od Warszawy. Organizatorzy zapewniają dojazd do ośrodka autokarem z Warszawy (za dodatkową opłatą). Tatar oferuje uczestnikom festiwalu komfortowy i ekskluzywny pobyt, umożliwiający spędzenie wspaniałych chwil.

Ośrodek oferuje czyste, wygodne i komfortowe noclegi w budynku wyposażonym w windę. Do dyspozycji uczestników będą pokoje 2-6 osobowe, wyposażone w podstawowe meble oraz łazienkę. Pokoje mają przytulny i komfortowy wystrój. Ponadto, obiekt jest przystosowany do zakwaterowania rodzin z dziećmi (więcej informacji bezpośrednio u organizatorów). 
Jednak najbardziej podekscytowani jesteśmy faktem, że zajęcia taneczne będą odbywały się w klimatyzowanych salach 🙂

Dodatkowe atrakcje

Ośrodek jest również idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi – obiekt wyposażony jest w specjalną salę zabaw dla dzieci, plac zabaw oraz boiska sportowe. Na młodzież czekają takie gry jak piłkarzyki, ping-pong czy rzutki.
W bliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się Zalew Tatar, basen i SPA “Aquarium”, siłownia pod chmurką, wypożyczalnia quadów – a to tylko niektóre z pobliskich atrakcji!

Zachęcamy do obejrzenia galerii ośrodka TUTAJ.

Nie zapominajmy też o atrakcjach samej Rawy Mazowieckiej 🙂 Więcej informacji TUTAJ.