mini PR

Czym jest mini POLIN ROKEDET?
Jest to cykl regularnych warsztatów tańców izraelskich, w których może wziąć udział każdy – niezależnie od wieku, płci czy umiejętności tanecznych (lub ich braku 🙂 ).


Czym są tańce izraelskie?

Są to przede wszystkim tańce w kole, gdzie wszyscy uczestnicy wykonują ten sam zestaw kroków do konkretnej muzyki. Tańce izraelskie są bardzo różnorodne i wciąż powstają nowe choreografie, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu jednego z pierwszych tańców izraelskich:

Na warsztaty zostaną wybrane tańce, które niosą ze sobą pewną treść i zostanie ona przetłumaczona dla uczestników warsztatów.


Kto poprowadzi warsztaty?

Zajęcia prowadzą Miriam i Natalia Hakenberg – Gliwiczanki z urodzenia, obecnie mieszkające w Warszawie i w Gdańsku. Kilkanaście lat temu razem z resztą rodziny poznały tańce izraelskie i od tamtej pory “zadomowiły” się one w ich życiu. Od 2013 roku całą rodziną organizują weekendowe warsztaty taneczne “Polin Rokedet – Roztańczona Polska”, na które zapraszają światowej sławy izraelskich choreografów.
Miriam posiada wieloletnie doświadczenie w uczeniu tańców oraz prowadzeniu warsztatów tanecznych. Natalia ukończyła kurs dla instruktorów tańców izraelskich na Uniwersytecie w Tel Awiwie (Izrael) i teraz razem z siostrą chcą podzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Warsztaty są (lub były) prowadzone w miastach:
Gliwice
Wrocław
Gdańsk


Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w innych miastach Polski, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

W razie problemów, pytań, czy po prostu chęci nawiązania z nami kontaktu – piszcie na polin.rokedet@gmail.com

Do zobaczenia!
Zespół Polin Rokedet