Wesprzyj nas

Drodzy tancerze i osoby zainteresowane kulturą izraelską,

Projekt “Polin Rokedet – Roztańczona Polska” ma na celu przybliżenie Polakom tańców izraelskich i pokazanie przez ich pryzmat bogatej kultury Izraela, z jego różnorodnością i wielokulturowością, a także danie im szansy doświadczenia radości i poczucia wspólnoty płynącej ze wspólnego tańca.

Pierwsza edycja “Polin Roekdet” odbyła się w 2013 roku z inicjatywy sióstr Miriam i Natalii Hakenberg, i z roku na rok festiwal cieszy się rosnącym zainteresowaniem w Polsce i za granicą.

Tegoroczna edycja odbędzie się w ośrodku w Rawie Mazowieckiej, w dniach 7-9 czerwca, a naszymi instruktorami będą Oren Ashkenazi oraz Miriam i Natalia Hakenberg.

Polin Rokedet to nie tylko nauka tańców – oprócz zajęć tanecznych oferujemy również warsztaty artystyczne, edukacyjne i integracyjne, które pozwalają na zacieśnianie relacji międzypokoleniowych oraz nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni. Jest to niepowtarzalne doświadczenie dla wszystkich – nawet tych, którzy wielokrotnie uczestniczyli w podobnych wydarzeniach.

Organizacja takiego festiwalu wiąże się z pewnymi kosztami, które pokrywane są przez uczestników oraz organizatorów. Jako organizatorzy nie otrzymujemy za nasza pracę przy festiwalu żadnego wynagrodzenia, robimy to wolontaryjnie, z sercami wypełnionymi pasją i miłością do tego co tworzymy. Staramy się utrzymać cenę festiwalu na umiarkowanym poziomie, aby umożliwić przyjazd zarówno osobom pracującym, jak i studentom, osobom starszym i rodzinom z dziećmi.

Dlatego potrzebujemy pomocy w zdobyciu funduszy na pokrycie kosztów:

  • wynagrodzenia instruktorów
  • przelotów instruktorów
  • nagłośnienia

Jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt możesz wpłacić pieniądze przy użyciu przelewu bankowego lub używając poniższego przycisku:

Odbiorca: Fundacja Strefa Dialogu
Adres odbiorcy: ul. Solec 81B m73A, 00-382 Warsaw
Numer konta: 34 1140 2004 0000 3712 0618 0634
tytułem przelewu: Darowizna na cele statutowe – Polin Rokedet

W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem polin.rokedet@gmail.com

Z góry dziękujemy za każde wsparcie
Natalia i Miriam Hakenberg